RSS

Esra Ergen

14 Şub

Esra Ergen Futon Mobilya’dan Bir Kişiye Hediye veriyor.

http://esraergen.blogspot.com/

http://www.futon.com.tr/

1967 Yılında Kayseri’de M.Aydemir tarafından kurulan Bursalı Çelik firması günümüzde 33.000 metrekarelik alanda üretimine devam etmektedir. Bursalı Çelik yenilikçi ve gelişime açık anlayışıyla az bilgi ile en iyinin üretilemeyeceğini öngörmüş ve bu doğrultuda ilerleyerek günümüze gelmiştir. Bugün üretiminin %80 ini 24 farklı ülkeye ihraç etmektedir

 • BORUSAN başta olmak üzere bir çok farklı tedarikçi ile çalışmalarına devam etmekte olan BURSALI ÇELİK, metal mobilya yarı madde ve malzemelerini üretip yurtiçinde satmakta iken bir Alman müşterisinin talebi doğrultusunda bir defaya mahsus metal fonksiyonel kanepe üretimi gerçekleştirmiştir. Üretilen kanepeler firma tarafından rakiplerine oranla daha kaliteli bulunduğundan seri üretime geçme kararı alınmış böylece 2007 yılında FUTON firması kurulmuştur.
 • Futon adını, Japonya’da Samurayların oturduğu yer döşeginden alan Firma tamamen metal aksamlı modern dizayn fonksiyonel 28 farklı model seçeneği ile üretimine Bursalı Çelik bünyesinde devam etmektedir. Tamamı TÜV ve İSO 9001-2000 kalite belgelerine sahip olan ürünlerin mekanizma ve makas sistemleri Türkiye distribütörü olduğumuz Japon firmanın 30.000 kez açma kapama garantisi altındadır.
 • İnsanlığın varoluşundan beri rahata olan talepleri yaşam alanlarında da etkisini göstermiş ve gelişen teknoloji ile bu durum tüketicinin taleplerine göre şekillenmiştir. Öncelerde lüks ve şekle olan düşkünlük insanların şimdilerde konfora olan düşkünlükleri ile yer değiştirmiş ve üreticiler bu durumdan maksimum fayda sağlamak amacıyla üretim çeşitliliğine yönelmişlerdir.
 • Günümüz ihtiyaçları ve hızlı yaşam standartları doğrultusunda insanların minimale olan ilgileri, yaşam alanlarında da artış göstermiş ve bu durum tüketiciyi fonksiyonel ürünlerin tüketimine yöneltmiştir. Üretici firmalar bu durumu konfor ve modern dizayn ile birleştirip nihai tüketicinin taleplerini en uygun fiyat ile karşılama yoluna gitmişlerdir.
 • Yoğun iş ve hayat temposu insanların rahata olan isteklerini daha da arttırmış, dolayısıyla ürünlerin konforu ön planda tutulmaya başlanmıştır. Ayrıca ürünlerin kullanışlı olması daha da önem kazanmış hatta ürünlerin kullanışlı olma özelliği tercih edilmesinde en önemli etkenler arasına girmiştir.
 • Bunun farkına varan Futon Mobilya değişebilir ve yıkanabilir kılıflar, leke tutmayan kumaşlar, katlanabilen kanepeler ve benzeri özellikleri taşıyan ürünlerin üretilmesine hız vermiş ve tüketicinin taleplerini bu tarz ürünlerle karşılama yoluna gitmişlerdir.
 • Kurulusundan günümüze Sınırlı yaşam alanı olan ve konfora önem veren tüm tüketicilere modern, fonksiyonel, kullanışlı ürünler ile kaliteli satış sonrası hizmetleri sunarak dünya çapında sektörünün tercih edilir bir markası olmayı amaçlayıp, ülke ekonomisinin de gelişimine katkıda bulunan Futon Mobilya ;araştırma, geliştirme ve üretim faaliyetleri düzenlenmesinde tüm paydaşları ve tedarikçileri ile ortak hedef doğrultusunda koordine olan ülkemizin ve Dünyanın mobilya sektöründe uzmanlaşmış lider, referans markası olmuştur.
 • Tüketicilere konforlu, fonksiyonel, ergonomik ürünler sunmanın yanı sıra, satış sonrası hizmetinin kalitesi ile de tercih edilirliği maksimum seviyeye taşımıştır. Markasının farkındalığı ile doğru orantılı olarak Pazar ve kar payını da etkili bir şekilde arttırmış ve reklam için her yıl bir önceki yıla oranla daha fazla bütçe ayrılmasını sağlayıp bilinirliği en üst seviyeye taşımıştır.
 • Yurtiçi ve yurtdışında sektöre ait gelişmeleri yakından takip ederek ilgili departmanlarca sürekli araştırma halinde olmuş fonksiyonel ve minimal ev mobilyalarına olan ilginin iyileştirilmesini sağlamıştır.
 • Belirlenen süre içerisinde hedef kitleden beklenen farkındalığın her zaman üzerine çıkmış yenilikçi, gelişen teknolojiyi takip eden ve bu gelişimlerin ürünlere yansıtılmasını sağlayan bir yol izlemiştir.
 • Ülke genelinde 300’e yakın bayisi bulunmakta ve bilinen zincir mağazalar ile de çalışmaktadır.

Hediye ise

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL KAMPANYALI 487 TL DEĞERİNDE MARMARA KOLTUK HEDİYEMİZ 1 ŞANSLI KİŞİYE GİDECEK.

Çekilişe Katılmak İçin

Reklamlar
 
Yorum yapın

Yazan: Şubat 14, 2012 in Uncategorized

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: